Lista castigatori Bingo-România pentru editia din 14.07.2013

Câştigător Autoturism

Cod Talon Serie Talon
R0XE11TK8 111378

Premii Telefonice

Nr. Nume Prenume Judeţ Localitate Premiu Bilet
1 BUHOIU JAN PRAHOVA CALINESTI 25000 550318
2 TANTAU IOANA VASLUI HUSI 40000 618874
3 ROMAN CALINA MARAMURES BORSA 45000 491829
4 PADURARIU IULIAN IASI IASI 500
5 DIACONESCU ELENA ARGES PITESTI 20000 228556

Premii Fixe

Nr. Nume Prenume Judeţ Localitate Premiu
1 CRISTEA GINA VRANCEA FOCSANI 500
2 VOICU GIGEL VRANCEA FOCSANI 500
3 PIRVU MINA VASLUI VASLUI 500
4 GRADEANU TITI VRANCEA FOCSANI 500
5 AUGUS MARIA VALCEA VALCEA 500
6 SAVESCU VIORICA VALCEA RAMNICU-VALCEA 500
7 UNGUREANU ANGELICA VASLUI BARLAD 500
8 POPA ELENA TULCEA TULCEA 500
9 CHIRIAS ELENA TULCEA TULCEA 500
10 AGUS MARIA VALCEA 500
11 DUMITRASCU NICULAE VALCEA RAMNICU VALCEA 500
12 CAZAN ION-MARIN VALCEA FRINCESTI 500
13 MARIS ELENA FLOAREA TIMIS LUGOJ 500
14 DRAGALINA DANIEL TIMIS JEBEL 500
15 ORSA GRATIEAN TIMIS TIMISOARA 500
16 GAVRIL NECULAI TRENTO 500 ONLINE
17 STEGEREAN MARIN TIMIS TIMISOARA 500
18 OPRIS VASILE TIMIS `LUGOJ 500
19 VATRA SIMONA TIMIS LUGOJ 500
20 BUDA NICOLAE TIMIS PERIAM 500
21 CRANDA ELENA TELEORMAN MOLDOVENI 500
22 DUMITRESCU MARCEL TELEORMAN PIETROSANI 500
23 MIHAI MIHAI COSMIN TELEORMAN ALEXANDRIA 500
24 CRETEANU NICULINA SUCEAVA RADAUTI 500
25 LUCHIAN FLORIN SUCEAVA FANTANELE 500
26 BUTIU CORINA ELENA SIBIU SIBIU 500
27 URZICEANU LIVIU TELEORMAN BOGDANA 500
28 MIHAILIUC VASILE SUCEAVA RADAUTI 500
29 FOCA IOAN SUCEAVA FALTICENI 500
30 DARHA VOICHITA SATU MARE ODOREU 500
31 NEGRU LUCIAN SIBIU MEDIAS 500
32 PADUREAN GHEORGHE SIBIU AVRIG 500
33 BULUBENCHI MIOARA RAMONA SIBIU SIBIU 500
34 SEUCHEA MARIANA SIBIU SALISTE 500
35 BALTAT CORNELIA SIBIU TALMACIU 500
36 SABAU ENICO SATU-MARE 500
37 GORJAN MELINDA SATU MARE 500
38 SABAU MARIA SATU MARE TASNAD 500
39 BILCEC VIORICA SATU MARE SATU MARE 500
40 GEORGESCU ALEX SALAJ CRISENI 500
41 MONI RAMONA SALAJ ZALAU 500
42 BODEA DIANA CRISTINA SALAJ SALAJ 500
43 MANOLEA FLORENTINA PRAHOVA BREBU 500
44 MANOLE MIRCEA PRAHOVA MAGURELE 500
45 LAZAR GEORGE MARIAN PRAHOVA PLOIESTIORI 500
46 SULTANA CRISTINA PRAHOVA VALENII DE MUNTE 500
47 IRINA STEFAN PRAHOVA POSESTI 500
48 HARTUCHE DIDINA PRAHOVA PLOIESTI 500
49 COMAN VASILE PRAHOVA PREDEALU SARARI 500
50 ABAGIU NICOLETA OLT VALEA-MARE 500
51 NOROCEA VASILE NEAMT ROMAN 500
52 OPREA MARIA NEAMT TRIFESTI 500
53 DARAGIU LENUTA OLT PIATRA OLT 500
54 NICA STEFAN OLT SLATINA 500
55 SERBAN EUGEN MURES TARGU-MURES 500 ONLINE
56 LACATUS REMUS NICOLAE MURES HODAC 500
57 CISMAS IRINA MURES TARGU-MURES 500
58 JITARU FLORINA NEAMT SAT STRAJA 500
59 TOMESCU MARIOARA NEAMT ROMAN 500
60 MOLDOVAN DORICA MURES TARGU MURES 500
61 MARIAN TODER MURES TARNAVENI 500
62 GEDE ENESE MURES REGHIN 500
63 DADALAU EUGENIA MEHEDINTI TURNU-SEVERIN 500
64 VLADU ION MEHEDINTI DR TR SEVERIN 500
65 NEACS ALEXANDRA MEHEDINTI DR TR SEVERIN 500
66 BORDEI CRISTIAN -VASILE MEHEDINTI CORCOVA 500
67 POPAN MARINEL MARAMURES CICARLAU 500
68 HERBEL MIHAI MARAMURES BAIA MARE 500
69 BOTA OANA RITA MARAMURES BORSA 500
70 ENE ELENA ILFOV POPESTI LEORDENI 500
71 ZIDARU NICULAE ILFOV VOLUNTARI 500
72 GRIGORIU ADRIANA ILENUTA ILFOV CHITILA 500
73 MIHAI DORU ILFOV TANGANU 500
74 FATU EUGENIA ILFOV 01.dec 500
75 DIDEI IONELA-ROXANA ILFOV JILAVA 500
76 GRIGORAS CRISTINA IASI IASI 500
77 AIONESEI MARIAN IASI IASI 500
78 FODOR CECILIA IASI IASI 500
79 VECHIU PETRU IASI IASI 500
80 BRAGA GABRIELA IALOMITA SLOBOZIA 500
81 CUTITARU GHEORGHE IALOMITA BARBULESTI 500
82 MARIA MIREA IALOMITA AMARA 500
83 ARSENE ELENA IALOMITA SLOBOZIA 500
84 SLUSABEC NICOLAI HUNEDOARA DEVA 500
85 DINES PAULA HUNEDOARA BRAD 500
86 CAINANT TODOSIE HUNEDOARA DEVA 500
87 BARJICA NICOLAE-IOAN HUNEDOARA TOTESTI 500
88 PETERFI BELA HUNEDOARA DEVA 500
89 AVRAM VIORICA HUNEDOARA DEVA 500
90 ALIN STANBIN GORJ SCOARTA 500
91 MALAESCU CONSTANTIN COSMIN GORJ RASOVA 500
92 BRATUIANU ION GORJ DANESTI 500
93 PAVEL ANGELICA CORINA HARGHITA MIERCUREA CIUC 500
94 VEZURE ION GORJ DRAGUSTESTI 500
95 BUZICA FLORIN CRISTIAN GIURGIU 500
96 STRAT GEORGETA GALATI BOTOSANI 500
97 DOBREA ANGELICA-ANICUTA GALATI GALATI 500
98 POHRIB GEORGETA GALATI GALATI 500
99 STAICU CEZAR GALATI GALATI 500
100 DISEA STEFAN DOLJ CRAIOVA 500
101 GUTUE ION DOLJ CRAIOVA 500
102 GEORGESCU ALINA BEATRICE DOLJ CRAIOVA 500
103 BULDUR MARCEL DOLJ CRAIOVA 500
104 PAVEL MARIA DAMBOVITA BUTIMANU 500
105 TUDORACHE FLORENTINA DAMBOVITA GHINESTI 500
106 CRISTEA DANIELA LUMINITA DAMBOVITA UNGURENI 500
107 EFTIMESCU NICULINA DAMBOVITA MORENI 500
108 MOCANU FLORENTINA DAMBOVITA TARGOVISTE 500
109 BOLONI MELINDA COVASNA IARAS 500
110 BARSAN ZENOVIA CONSTANTA CONSTANTA 500
111 AGAPE FLORIN CONSTANTA CONSTANTA 500 ONLINE
112 CHIRITA ROMEO CONSTANTA 500
113 TUDOR GEORGETA CONSTANTA CONSTANTA 500
114 DIACONESCU SIA-ELENA CONSTANTA CONSTANTA 500
115 PAVEL ELISABETA CONSTANTA VALU LUI TRAIAN 500
116 GLODARENCO NICULINA CONSTANTA CONSTANTA 500
117 RAMASAIEMY ELENA CONSTANTA CONSTANTA 500
118 MELACAN SUSANA CLUJNAPOCA CLUJ 500
119 ISPAS VIORICA CLUJ CLUJ-NAPOCA 500
120 DETESAN NELICA CARMEN CLUJ CAMPIA TURZII 500
121 OVARI ESZTER CLUJ CLUJ-NAPOCA 500
122 VERES IOAN CLUJ CLUJ-NAPOCA 500
123 CALDARUSE CLAUDEL IONUT CARAS SEVERIN RESITA 500
124 VRINCEANU MARIA CARAS SEVERIN ANINA 500
125 TUDOSIE ELENA IONELA CALARASI FRUMUSANI 500
126 BUSCA CRISAN CALARASI OLTENITA 500
127 PITIGOI RAZVAN CALARASI OLTENITA 500
128 GURAU MARIAN BUZAU PETRACHESTI 500
129 MOHOREA LUCICA BUZAU 500
130 BANICA MARIA DANIELA BUZAU VERNESTI 500
131 ION MARIA BUZAU POGOANELE 500
132 MISTRETU ALEX BUZAU BUZAU 500
133 GUGEAN MARIA BUCURESTI BUCURESTI 500
134 TANASE ELENA BUCURESTI BUCURESTI 500
135 STOIAN MARIANA BUCURESTI BUCURESTI 500
136 VIULET RODICA ALINA BUCURESTI BUCURESTI 500
137 GRIGORAS PAUL ALEANDRU BUCURESTI BUCURESTI 500
138 CORNEANU EUGEN CONSTANTIN BUCURESTI SECTOR 5 500
139 UDRISTE IOANA BUCURESTI SECTOR 5 500
140 PECHIU GETA BUCURESTI 500
141 MATEI GEORGETA BUCURESTI SECTOR 2 500
142 BASANETE IONEL BUCURESTI 500
143 PAU PETRE BUCURESTI SECTOR 4 500
144 RADU RENATA CORNELIA BUCURESTI 500
145 CHIRILA MARIOARA BUCURESTI 500
146 CATANA FLORINA BUCURESTI 500
147 NEAGOE LUCIAN BUCURESTI 500
148 TOANCA CRISTIANA BUCURESTI 500
149 AFTENI NATALIA BUCURESTI BUCURESTI 500
150 PETRE MARIA BUCURESTI SECTOR 5 500
151 MITRAN SILVIA BUCURESTI SECTOR 3 500
152 PETCU EUGEN BUCURESTI BUCURESTI 500 ONLINE
153 COSCODAR NICOLAE BRASOV GHIMBAV 500
154 BORZOS ION BRASOV CRIZBAV 500
155 IFRIM OTILIA BRASOV BRASOV 500
156 BOGHEA MARIA BRASOV CODLEA 500
157 BALAN ARISTIDE BRASOV GHIMBAV 500
158 MAILAT ETELKA BRASOV BRASOV 500
159 GRECU VASILE BRASOV BRASOV 500
160 TUDOR VIORICA BRAILA BRAILA 500
161 STROE LUCICA BRAILA 500
162 STOICA MARINELA BRASOV FAGARAS 500
163 IONITA CORNEL BRAILA BRAILA 500
164 PELIN ANA BRAILA BRAILA 500
165 CRACIUN VASILE BOTOSANI BOTOSANI 500
166 NEAMTU GABRIEL BOTOSANI HUTANI 500
167 ZARAFAN ELENA BOTOSANI BOTOSANI 500
168 FILOTI GABI BOTOSANI BOTOSANI 500
169 MOISE EUGENIA BISTRITA-NASAUD PRUNDU-BARGAULUI 500
170 PASCA MARIA ANCUTA BISTRITA NASAUD BISTRITA 500
171 DRAGOS MIRCEA BISTRITA NASAUD BISTRITA 500 ONLINE
172 STAN BIANCA BIHOR ORADEA 500
173 SOMOGY CSABA BIHOR ORADEA 500
174 GHERASIM MARIA IRINA BIHOR ORADEA 500
175 POP DUMITRU BIHOR ORADEA 500
176 BOTEZATU IONESCU ALEXANDRU BACAU MOINESTI 500
177 BIBIRE MARIANA BACAU BACAU 500
178 BRATU PROFIRA BACAU BACAU 500
179 NUSICA JENICA BACAU ONESTI 500
180 BOTEZATU DOINITA EUSEFINA BACAU MOINESTI 500
181 LEFTER ELENA BACAU BACAU 500
182 FARKAS CRISTIAN ARGES CURTEA DE ARGES 500
183 BRAN ADRIANA ARAD ARAD 500
184 JOLDEA MANUEL ARAD ARAD 500
185 COMAN FILOFTEIA ARGES COSESTI 500
186 COSTACHE VASILICA ARGES PITESTI 500
187 SANDU RODICA ARGES OARJA 500
188 NICA ELENA ARGES BALICESTI 500
189 BOTAS GEROGIANA ARGES CURTEA DE ARGES 500
190 BOLDOR LAURA ARAD ARAD 500
191 STANCIU EVELINA ARAD ARAD 500
192 ISPAS MARGARETA ALBA VANTU DE JOS 500
193 RUTA IOAN PETRU ALBA ALBA-IULIA 500
194 STANCIU EVELINA ARAD ARAD 500
195 DUMITRU VALERIA ALBA AIUD 500

Comments are closed.

Post Navigation