Lista castigatori 23.02.2014 Bingo România

Promoţionale în Emisiune

Nr. Nume Prenume Judeţ Localitate Bilet
1 SANDU IULIA ARGES PITESTI 30000
2 OLTEANU ION CONSTANTA VALU LUI TRAIAN 65000
3 CRACIUN ANA MARIA IASI MANZATESTI 45000
4 CHIVA BITA ILFOV POPESTI LEORDENI 65000
5 IORGU CONSTANTIN ILFOV DOBROESTI 35000
6 TIFREA IOAN MURES SIGHISOARA 45000
7 VISAN FLORIN NEAMT GIRCINA 12500
8 RADULESCU ROBERT PRAHOVA VALENI DE M 45000
9 POPLEACA IOSIF SATU MARE NEGRESTI 75000
10 IOACHIM STELA SIBIU SIBIU 55000
11 RAD STELICA SUCEAVA DRONCA 15000
12 REZ ANA TIMIS GHIRODA 500



Premii Promoţionale Fixe

Nr. Nume Prenume Judeţ Localitate Premiu
1 GAL IOSIF 500
2 CHISBAC MARIA ADINA ALBA ALBA IULIA 500
3 COMAN IOANA ALBA VINEREA 500
4 COSMA NICOLAE ALBA SUGAG 500
5 JAKAB VASILE ALBA OCNA MURES 500
6 POPONET CLAUDIU ALBA ALBA IULIA 500
7 TECSA OVIDIU MARIAN ALBA LUNCA MURESULUI 500
8 VIDRIGHIN C. VALENTIN ALBA BLAJ 500
9 BRADEAN GHEORGHE ARAD SINMARTIN 500
10 CALANCEA AURELIA ARAD VLADIMIRESCU 500
11 CARUNTU SONIA ARAD ARAD 500
12 CIRA LACRIMIOARA ARAD TURNU 500
13 GHEORGHIU GHEORGHE ARAD ARAD 500
14 MOTIU DUMITRU ARAD ARAD 500
15 SUCIU MARIANA ARAD PECICA 500
16 BUTA GHEORGHE ARGES RUCAR 500
17 CUCU DANA ARGES BRADU 500
18 DRAGOI FLORICA ARGES VALEA IASULUI 500
19 GHEORGHE SIMONA GRANIA ARGES PITESTI 500
20 IANCU MARIANA ARGES PITESTI 500
21 NITULESCU MARIA ARGES TOPOLOVENI 500
22 PIELMUS ION ARGES CALINESTI 500
23 POPESCU VIOLETA ARGES PITESTI 500
24 STANESCU FLOAREA ARGES PITESTI 500
25 STOICAN GEORGIANA ARGES JUGUR 500
26 VACARUSI CAMELIA ARGES 500
27 VOICU IONEL ARGES BRADU 500
28 ANDRIES TINCUTA BACAU BACAU 500
29 BLAJ ELENA BACAU ONESTI 500
30 BURCA VASILE BACAU RUSI-CIUTEA 500
31 CUC EUGENIA BACAU COMAN 500
32 DARIE N. DUMITRU BACAU TATARASTI 500
33 PASCU ALIN CONSTANTIN BACAU BACAU 500
34 POPA ILIE BACAU ORBENI 500
35 SANDEA DAN BACAU ONESTI 500
36 TITA MARIA BACAU MOINESTI 500
37 BONCHIS SABIN BIHOR FERICE 500
38 CHILBA GAVRIL BIHOR VARVIZ 500
39 CHIS VIORICA BIHOR ORADEA 500
40 DUME FLORIN BIHOR DOBRESTI 500
41 SUCIU BOGDAN BIHOR ORADEA 500
42 ANGELINI TEODOR BISTRITA NASAUD RUNC 500
43 MAXIMIAN LUCRETIA BISTRITA NASAUD BISTRITA 500
44 PARJOLT MARIA-MAGDALENA BISTRITA NASAUD BISTRITA 500
45 PINTEA ILEANA BISTRITA NASAUD NASAUD 500
46 POP IOAN GABRIEL BISTRITA NASAUD SINGEORZ-BAI 500
47 GALUSCA IULIAN BOTOSANI TRUSESTI 500
48 GRIGORE LIVIU BOTOSANI BOTOSANI 500
49 IACOBITA IOAN BOTOSANI COSTESTI 500
50 PRECOB ELISABETA BOTOSANI DOROHOI 500
51 RAILEANU CONSTANTIN BOTOSANI BOTOSANI 500
52 RANCIOG VASILE BOTOSANI POSTA-CALNAU 500
53 ANGHEL MIOARA BRAILA BRAILA 500
54 GHINEA DANCILA BRAILA CAZASU 500
55 LECU GHEORGHE BRAILA BRAILA 500
56 ONICA PAVEL BRAILA BRAILA 500
57 PILIPAUTANU ANDREI-MADALIN BRAILA VADENI 500
58 SIMION MARIA BRAILA BRAILA 500
59 UMTARU GHEORGHE BRAILA LANURILE 500
60 ANDRII DOINITA BRASOV CRISTIAN 500
61 BRATU VIORICA BRASOV BRASOV 500
62 CALOTA MARIUS BRASOV BRASOV 500
63 CHISCOR APOSTU BRASOV BRASOV 500
64 COSTEA FELICIA BRASOV BRASOV 500
65 ENEA ANA MARIA BRASOV FAGARAS 500
66 GAVRILA GHEORGHE BRASOV BRASOV 500
67 GRIGOU MIHAELA BRASOV BRASOV 500
68 LINGURAR STELIAN BRASOV PERSANI 500
69 MARDARE CAMELIA BRASOV BRASOV 500
70 MEZEI IOAN BRASOV PURCARENI 500
71 ROTARU REMUS BRASOV SAMPETRU 500
72 SFASA G. GEORGE BRASOV BRASOV 500
73 VERES MARIANA BRASOV CALBOR 500
74 ANDREITA VINTILA BUCURESTI BUCURESTI 500
75 ARSENE FILOFTEA BUCURESTI BUCURESTI 500
76 BADARAU GERTRUDA BUCURESTI BUCURESTI 500
77 BERARU ADRIAN BUCURESTI BUCURESTI 500 ONLINE
78 BOBARU VASILE BUCURESTI BUCURESTI 500
79 CHIRIAC ANDREEA MARIANA BUCURESTI BUCURESTI 500
80 COMAN GABRIEL BUCURESTI BUCURESTI 500
81 CONSTANTINESCU ELENA BUCURESTI BUCURESTI 500
82 DAN VASILE BUCURESTI BUCURESTI 500
83 DERDENA STERE BUCURESTI BUCURESTI 500
84 DIMA SANDA BUCURESTI BUCURESTI 500
85 DRAGOMIR MAGDALENA BUCURESTI BUCURESTI 500
86 DUTU CONSTANTA BUCURESTI BUCURESTI 500
87 GHEORGHIU MARIANA BUCURESTI BUCURESTI 500
88 ILINCA VIOLETA BUCURESTI BUCURESTI 500
89 MARIN RODICA BUCURESTI BUCURESTI 500
90 MATEI ELENA BUCURESTI BUCURESTI 500
91 MICU ANA BUCURESTI BUCURESTI 500
92 MITROESCU MARIA BUCURESTI BUCURESTI 500
93 MORARU CONSTANTIN BUCURESTI BUCURESTI 500
94 MUSAT GHEORGHE BUCURESTI BUCURESTI 500
95 NEACSU SIMINICA BUCURESTI BUCURESTI 500
96 NEGREA MAGDALENA BUCURESTI BUCURESTI 500
97 NISTORESCU DAN CALIN BUCURESTI BUCURESTI 500
98 POMPARAU MIRABELA BUCURESTI BUCURESTI 500
99 VASILE MIHAI BUCURESTI BUCURESTI 500
100 CAROFILA FLORIN BUZAU BUZAU 500
101 CRACIUN GETA BUZAU VIZIRENI 500
102 CUCUVEA DORIN BUZAU BUZAU 500
103 GROSU MARIANA BUZAU VADU-PASII 500
104 MIRA CONSTANTA BUZAU BUZAU 500
105 PATRANOIU VALERIA BUZAU BUZAU 500
106 STROE DUMITRU BUZAU BUZAU 500
107 MIHAI MARIUS CALARASI PAICU 500
108 NEACSU MITANA CALARASI CALARASI 500
109 PREDOI GEORGETA CARAS SEVERIN RESITA 500
110 SUNICA CORINA CARAS SEVERIN RESITA 500
111 VRANCEANU MARIA CARAS SEVERIN RESITA 500
112 LOGEAN SOFIA CLUJ CLUJ NAPOCA 500
113 MARTONOS ADRIAN CLUJ DEJ 500
114 MATEI DAN CLUJ CLUJ NAPOCA 500
115 MIRON EMIL CLUJ 500
116 MURESAN VASILE CLUJ CLUJ 500
117 RATIU MARIA EUGENIA CLUJ CLUJ NAPOCA 500
118 SALANTAI ANA CLUJ BONTIDA 500
119 SAS LIVIU CLUJ CLUJ NAPOCA 500
120 TULI SORIN CLUJ CAMPIA TURZII 500
121 ANDRISAN FLORENTIN CONSTANTA CONSTANTA 500
122 AVRAM MIHAELA CONSTANTA CONSTANTA 500
123 BALTARETU NICOLAE CONSTANTA OVIDIU 500
124 BOBOC GAVRIL CONSTANTA CONSTANTA 500
125 BULANCEA GEORGE CONSTANTA MIHAIL KOGALNICEANU 500
126 DULGHERU LIDIA CONSTANTA AGIGEA 500
127 GHEORGHE MIRCEA CONSTANTA LUMINA 500
128 IVANIUC A. CONSTANTA CONSTANTA 500
129 PRISOSCHI VIOREL CONSTANTA CONSTANTA 500
130 STAICU MARINEL CONSTANTA CONSTANTA 500
131 VERBAN VALERIU CONSTANTA CONSTANTA 500
132 IHISS ERNEST COVASNA ZAGON 500
133 NICOARA VERONICA COVASNA SFANTU GHEORGHE 500
134 ALBU MARIOARA DAMBOVITA TARGOVISTE 500
135 COSTACHE IOANA DAMBOVITA BUTIMANU 500
136 DUMITRESCU ALINA GABRIELA DAMBOVITA TARGOVISTE 500
137 GHIORGHE NICOLAE DAMBOVITA GURA -SUTII 500
138 NISTOR AURICA DAMBOVITA TARGOVISTE 500
139 PACIU AUREL DAMBOVITA LUNGULETU 500 ONLINE
140 RUSU SIMONA DAMBOVITA TARGOVISTE 500
141 TURCHINA TUDORA DAMBOVITA TITU 500
142 ADAM MARIN DOLJ CRAIOVA 500
143 CINCU CONSTANTIN DOLJ COTOFENII DIN FATA 500
144 CINEZAN BOGDAN DOLJ CRAIOVA 500
145 CIOBANU MARGARETA DOLJ CRAIOVA 500
146 CRATU MARIA DOLJ CRAIOVA 500
147 DUMITRESCU MARIN DOLJ CRAIOVA 500
148 GRUESCU MARIA DOLJ CRAIOVA 500
149 MUSCALU PETRE DOLJ CRAIOVA 500
150 NEDELCU CORNEL DOLJ CRAIOVA 500
151 VEZA PUIU DOLJ CRAIOVA 500
152 FLOREA NELU GALATI GALATI 500
153 NECOARA NICOLAE GALATI GALATI 500
154 NECOARA NICOLAE GALATI GALATI 500
155 PINTILIE ANDREEA GALATI GALATI 500
156 POPA ALEXANDRENA GALATI GALATI 500
157 TITEA MELUTA GALATI GALATI 500
158 TRIFAN ERMINA GALATI GALATI 500
159 TUDORITA GEORGE GALATI NEGREA 500
160 CULCUSICA MIRELA GIURGIU GIURGIU 500
161 GHEMA PARASCHIVA GIURGIU GIURGIU 500
162 MINA VASILICA GIURGIU GIURGIU 500
163 OLTEANU BOGDAN NICOLAE GIURGIU GIURGIU 500
164 RADU F. ELENA GIURGIU OGREZENI 500
165 SCHIOPU IONEL GIURGIU GIURGIU 500
166 BRANCUSI MARIA GORJ PESTISANI 500
167 CERNATOIU EUGENIA GORJ TARGU JIU 500
168 DINU VASILE GORJ ROSIA DE AMARADIA 500
169 ENE IULIAN GORJ TARGU JIU 500
170 POPESCU MIHAI GORJ MOTRU 500
171 VATVAN MARIA LIDIA GORJ TARGU JIU 500
172 FERENCZI RICHARD ENDRE HARGHITA 500
173 RUGINA TOADER HARGHITA MIERCUREA CIUC 500
174 AROSCULESEI MIHAI HUNEDOARA VULCAN 500
175 BERCEA RODICA HUNEDOARA LUPENI 500
176 BOLDA MARIA HUNEDOARA TARNITA 500
177 DEMIAN IOAN HUNEDOARA DEVA 500
178 GORDEA ILEANA HUNEDOARA SIMERIA 500
179 HATEGAN DOREL VASILE HUNEDOARA SIBISEL 500
180 MURG ROMANUT HUNEDOARA ORASTIE 500
181 NICOARA LENUTA HUNEDOARA DEVA 500
182 UNGUR RAZVAN MIHAI HUNEDOARA HUNEDOARA 500
183 VESA FLORIN HUNEDOARA DEVA 500
184 BALTA RODICA IALOMITA SCINTEIA 500
185 CRETU SILVIA IALOMITA SLOBOZIA 500
186 NEDELCU IONEL DORIAN IALOMITA SLOBOZIA 500
187 PREDA ADRIAN IALOMITA SLOBOZIA 500
188 SAVU MARIAN IALOMITA FACAENI 500
189 BENZA ADRIAN IASI BELCESTI 500 ONLINE
190 BUDESCU CONSTANTIN IASI IASI 500
191 CURCUDEL VALENTINO IASI IASI 500
192 EVA CLAUDIU IASI RACHITENI 500
193 GAVRIL ELENA IASI IASI 500
194 JECHEL RODICA IASI IASI 500
195 MUTUPAHU MOAN IASI GRAJDURI 500
196 TANASUCA ANA IASI IASI 500
197 TIMOFTE ANA MARIA IASI IASI 500
198 ALEXANDROAIE MARIA ILFOV BUFTEA 500
199 NEDELCU LAURA ILFOV BRAGADIRU 500
200 NINCA PETRE ILFOV POPESTI LEORDENI 500
201 BIZAU IOAN MARAMURES SACEL 500
202 BUSECAN IOAN MARAMURES TAMAIA 500
203 GIURGIU DORINA MARAMURES TARGU LAPUS 500
204 HORINCAR VIORICA MARAMURES BAIA MARE 500
205 POP ANGELICA MARAMURES BAIA MARE 500
206 TOTH GYONGYI MARAMURES BAIA MARE 500
207 VERJEL ALEXA MARAMURES BORSA 500
208 BURCU CLAUDIA SIMONA MEHEDINTI CERNESTI 500
209 MUTU ION MEHEDINTI VINJU-M 500
210 PETRICA DRAGOS MEHEDINTI TURNU SEVERIN 500
211 BOCANCEA PETRU MURES LUNCA BRADULUI 500
212 IGNATCZ PETRU MURES POIENITA 500
213 MAN FLORIN MURES IBANESTI 500
214 PATRASCU DUMITRU MURES TARNAVENI 500
215 SARB MARIA MURES SIGHISOARA 500
216 ACATRINEI PETRICA NEAMT BANEASA BOZIENI 500
217 BUGA MARIANA NEAMT ROMAN 500
218 GOTCU VASILE NEAMT SAVINESTI 500
219 GUSOAIA MARIA NEAMT AGAPIA 500
220 IACOBUTE CONSTANTIN NEAMT SABAUANI 500
221 BOSTINA CLAUDIA OLT SLATINA 500
222 CIUCULIN LEANA OLT CORABIA 500
223 GRIULEANU FLORIN OLT SLATINA 500
224 MARINESCU RADU FLORIN OLT CARACAL 500
225 NICA CAMELIA OLT CARACAL 500
226 SERBAN CONSTANTIN MARIN OLT MOVILENI 500
227 VADUVA ELENA OLT SLATINA 500
228 ARVATU GEORGETA PRAHOVA SANGERU 500
229 BOTEZATU PETRU PRAHOVA PLOIESTI 500
230 BOTEZATU PETRU PRAHOVA PLOIESTI 500
231 BUCURICA ION PRAHOVA ALBEST-MURU 500
232 BULEARCA ANICA PRAHOVA PLOIESTI 500
233 CHIRILA MANOLE PRAHOVA PLOIESTI 500
234 CIMPOESU DUMITRU PRAHOVA PLOIESTI 500
235 MUSCALU CRISTIAN SILVIU PRAHOVA BERCENI 500
236 NICULAE MARIAN PRAHOVA PLOIESTI 500 ONLINE
237 RUJOIU GEORGETA PRAHOVA VALEA CALUGAREASCA 500
238 TANASE CRISTIAN PRAHOVA VALENII DE MUNTE 500
239 ARDELEAN AURICA SALAJ ZALAU 500
240 CHETA MARIANA SALAJ PANIC 500
241 IOSIF IOANA F. SALAJ FIZES 500
242 OLGA CORNELIA SALAJ ZALAU 500
243 ACHIM MARIA SATU MARE SATU MARE 500
244 DOD CARMEN SATU MARE ARDUD 500
245 HARASIMNIUC MIHAI SATU MARE SATU MARE 500
246 HOIA MARIA SATU MARE SATU MARE 500
247 TURDAN HAJNALRA-E SATU MARE SATU MARE 500
248 GULIMAN OLIMPIA SIBIU MEDIAS 500
249 IAKAB ADRIAN SIBIU MEDIAS 500
250 MATO MARIA SIBIU SIBIU 500
251 MIHU PARASCHIVA SIBIU SIBIU 500
252 NICULESCU TANTA SIBIU SELIMBAR 500
253 OLIU CORNELIU SIBIU AGNITA 500
254 STOICA FLORIN SIBIU CISNADIE 500
255 STRAVA IMA SIBIU BLAJEL 500
256 BEGEAN MARIA SUCEAVA VOITINEL 500
257 CONSTANTINESCU ROMEO SUCEAVA SUCEAVA 500
258 GOLESCU OVIDIU SUCEAVA RADAUTI 500
259 MITA AUREL SUCEAVA BROSTENI 500
260 VATAVU VIORICA SUCEAVA SUCEAVA 500
261 CHIRIAC EUGENIA TELEORMAN TELEORMAN 500
262 FIERARU NELA TELEORMAN MAGURA 500
263 RADUCU NICULAE TELEORMAN ALEXANDRIA 500
264 SAVU FLOAREA TELEORMAN TR. MAGURELE 500
265 TURNEANU FLOREA TELEORMAN CIUPERCENI 500
266 ANTARI GHIORGHE TIMIS TIMISOARA 500
267 BAIESCU EUGENIA TIMIS LUGOJ 500
268 BIRAU MARGARETA TIMIS BELINT 500
269 DRAM MARIA TIMIS TIMISOARA 500
270 GHERGHI IONUT TIMIS DUMBRAVITA 500
271 GIURGI LILIANA TIMIS TIMISOARA 500
272 LICUTA AUREL TIMIS BEBA VECHE 500
273 TEAHA FLORIN TIMIS BARATEAZ 500
274 TOTH ANA TIMIS TIMISOARA 500
275 IATAN MARIA TULCEA TULCEA 500
276 PATRASCU GHERGHINA TULCEA FRECATEI 500
277 LUNGU EUGENIA VALCEA RAMNICU VALCEA 500
278 MIHAI ALEXANDRU VALCEA RAMNICU VALCEA 500
279 MIHAI CECILIA VALCEA DRAGASANI 500
280 PITIGOI CONSTANTINA VALCEA RAMNICU VALCEA 500
281 ROBU STEFANIA VALCEA RAMNICU VALCEA 500
282 STAN NICOLAE VALCEA TETOIU 500
283 TRIFU DORIN VALCEA 500
284 MIHALACHE GHEORGHITA VASLUI BEREZENI 500
285 MITERTZ ANTINOGHIA VASLUI HUSI 500
286 PETA MIHAI IULIUS VASLUI BARLAD 500
287 BORNAZ ANA MARIA VRANCEA FOCSANI 500
288 BRATE AURELIA VRANCEA GOLESTI 500
289 MUNTEANU MARIA VRANCEA FOCSANI 500
290 PUIU LENUTA VRANCEA GOLESTI 500

Comments are closed.

Post Navigation